Кригла Пиво

Зошто мажите пијат пиво? [инфографик]

Зошто мажите пијат пиво? Погледнете го овој инфографик…кој сепак е направен само за забава. Ако прочитате најдолу ќе видите дека не се користени никакви извори со информации 🙂

Кликнете врз инфографикот за поголема верзија.

Зошто мажите пијат пиво? [инфографик]

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар