Кригла Пиво

Златен Даб – Вселена

Златен Даб - Вселена

После новиот редизајн, Златен Даб ја презентираше и својата нова видео реклама. Сценариото е во вселената, а во главните улоги се три секси космонаутки и еден космонаут кој едвај чека да го проба пивото. Како реагираат во вселенската станица на пронајдокот? Погледнете сами.

Златен Даб - Вселена

Како ви се допаѓа?

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар