Кригла Пиво

Златен Даб: Воздржи се ако можеш! (новогодишна верзија)

Златен Даб: Воздржи се ако можеш! (новогодишна верзија)

Мала преработка на летната реклама на Златен Даб – „Воздржи се ако можеш“ која е прилагодена за новогодишните празници. Што значи околу актерот Марк Ле Рој сега се вртат неколку „баба мразици“ 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар