Кригла Пиво

Женски пивопад

Женски пивопад

Недела е ден за релаксација па може да ве расположиме со едно видео. Како изгледа женскиот пивопад? Величенствено, величенствено…

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар