Кригла Пиво

Женски гради кои ви го чуваат пивото ладно

Има ли нешто поубаво од гледање во женски гради додека пиете пиво? Ако имате во близина вистински женски гради – супер, ако не Boobzies би требало да завршат работа.


Boobzies
 се нови производи кои би требало да им се допаднат на љубителите на пиво. Претставуваат еден вид на футроли, навлаки за пивските лименки и шишиња кои го чуваат пивото ладно. Досега има произведено цела линија на „девојки“, секоја со своја приказна, свои карактеристики и свои хумористични пораки. Една ваква „девојка“ чини 8.95 долари и според информациите на сајтот испорачуваат низ цел свет што значи доколку ви се допадне некоја навлака можете да си ја нарачате и во Македонија.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар