Кригла Пиво

Женска пивска олимпијада

Женска пивска олимпијада

Погледнете ги двата видео клипа и видете како се забавуваат девојките на женската пивска олимпијада. Животот е убав 🙂

Женска пивска олимпијада

Женска пивска олимпијада 2011

Женска пивска олимпијада 2012

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар