Кригла Пиво

Зајечарско црно пиво со празнични дизајни

Зајечарско црно пиво со празнични дизајни

Интересна амбалажа во лимитирана серија по повод престојните новогодишни празници денеска во Србија претстави Зајечарско црно пиво. Ограничената серија се состои од 6 различни мотиви и пораки со кои што потрошувачите ќе можат да ги споделат моментите на радост, среќа и веселба со својата фамилија и со пријателите за време на празниците.


Зајечарско црно пиво со празнични дизајни

Зајечарско црно пиво со празнични дизајни

Извор: Advertiser-srbija.com

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар