Кригла Пиво

Го истренирал зајакот да му носи пиво

Го истренирал зајакот да му носи пиво

Откако претходната година се појави на YouTube видеото со кучето кое е истренирано да му носи пиво на сопственикот секогаш кога овој ќе побара, сега има нов видео хит на слична тематика. Во главната улога е зајакот Wallace кој што има и своја картонска кутија за испорачување на пиво.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар