Кригла Пиво

Забавата започнува со отворањето на шишето

Иако кампањата не е од пивски бренд, ни изгледаше интересно и ја споделуваме со вас. Strongbow Gold им помага на своите купувачи да го одбележат почетокот на вечерната забава со некое изненадување при отворање на шише од нивниот пијалак. Погледнете го видеото или посетете ја веб страната Start-cap за повеќе информации.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар