Кригла Пиво

Видео репортажа од „Toronto’s Festival of Beer“

Видео репортажа од „Toronto's Festival of Beer“

Andrew Gunadie познат како „gunnarolla“ прави видео репортажа од „Toronto’s Festival of Beer“. Погледнете како се забавуваат посетителите на овој пивски фестивал во Канада 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар