Кригла Пиво

Каков пивопиец сте? [инфографик]

Ќе се препознаете или треба да се додаде уште некој тип на пивопиец? 🙂

Каков пивопиец сте?

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар