Кригла Пиво

Тепачка за пиво

Тепачка за пиво

Крадец пробува да си „земе“ 2 гајби со пиво на една бензиска станица. Откако е откриен избива тепачка која се снима на безбедносната камера. За некого е смешно, за некого е тажно. Погледнете сами. За жал, пивото настрада.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар