Кригла Пиво

Стол за пивопијци

Стол за пивопијци

Стол кој нема да остави рамнодушен ниту еден љубител на пиво. Oddvar е стол со 4 дупки, специјално направени за да можат да се стават 4 шишиња пиво кои можете лесно да си ги земете и притоа да го отворите пивото. Одлично решение доколку не сакате да одите по пиво до фрижидерот на секои 15-20 минути. Мали проблеми се што не е фотелја да се раскомотите, а и ќе мора побрзо да ги испиете пивата додека се ладни сè уште 🙂

Стол за пивопијци

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар