Кригла Пиво

Steinlager: Биди уметникот, не платното

Steinlager: Биди уметникот, не платното

Уште една добра реклама за одговорно консумирање на пиво. Овојпат доаѓа од Нов Зеланд, а пивото е Steinlager. Пораката е јасна доколку го изгледате видеото 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар