Кригла Пиво

Среќа во несреќа

Подобро во пиво, него во глава.

Овај навивач имаше доста среќа, плус си доби гратис топче за спомен од натпреварот.

Објавено на 24.05.2012

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар