Кригла Пиво

Скриена камера: Бесплатно пиво

Скриена камера: Бесплатно пиво

Седите сами во кафуле, ве здогледува симпатична девојка и ви испраќа пиво. Додека сте се израдувале, девојката се предомислува поради друг згоден дечко. Па следува заплет како во скриена камера кој сигурно ќе ве насмее. Кратко но слатко видео од добро познатите Just For Laughs

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар