Кригла Пиво

Скопско Radler во ново пакување

Со доаѓањето на пролетта и сезоната на пивата со лимон, Скопско реши да го промени изгледот на своето Радлер пиво со нова, модерна амбалажа со ring pull капаче. Двојно освежување во ново пакување. Како ви се допаѓа?

Скопско Radler во ново пакување

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар