Кригла Пиво

Скопско: Консумирај одговорно!

Анимиран видео спот на Скопско за одговорно консумирање на пиво. За безбедност на самите себе меѓутоа и другите околу вас, не возете кога пиете!

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар