Кригла Пиво

Сендвич со сирење, сланина и пиво

Сендвич со сирење, сланина и пиво
Брз и лесен сендвич за подготовка доколку сакате да ги почестите гостите со нешто интересно и поразлично 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар