Кригла Пиво

Респект од Stella Artois

Респект од Stella ArtoisШто се може еден маж да направи за да ја импресионира девојката што му се допаѓа? Дечкото од новиот рекламен спот за Stella Artois не се штедеше воопшто. Изгледајте го сами видеото и ќе дознаете што направи тој за младата дама од спотот.

Рекламата со наслов „Respect“ е снимана во главниот град на Чешка, Прага. Идејата е на агенцијата Mother London.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

2 коментари

Додади нов коментар