Кригла Пиво

Позната музичката програма на Пиволенд 2013

Како што веќе пишувавме, оваа година Пиволенд ќе се одржи од 11 до 15 септември на скопското Кале. Во продолжение и програмата на трите стејџа:

Пиволенд 2013

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

1 коментар

Додади нов коментар