Кригла Пиво

Преносен шпорет од пивска лименка

Преносен шпорет од пивска лименка

Ако сте љубители на патувања, кампувања, авантури со велосипед или прошетки во природа, тогаш сигурно ќе сакате да го погледнете ова видео. Како да направите преносен шпорет од пивска лименка? Следете ги чекорите, но бидете внимавателни со ножот и огнот.

 

Извор: Tomsbiketrip.com

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар