Кригла Пиво

Последни подготовки за Пивофест 2015

Последни подготовки за Пивофест 2015

Прилепската Фан Продукција објави видео од последните подготовки пред официјалниот почеток на Пивофест 2015 во Прилеп.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар