Кригла Пиво

Пивски хеланки

Кригла Пиво October 31, 2012 Кригла Пиво No Comments on Пивски хеланки

Пивски хеланки

Од креаторите на пивскиот фустан ни доаѓа уште едно модно парче совршено за девојките што обожаваат пиво – пивски хеланки.

Пивски хеланки

Цената на овие хеланки, кои се исто така дизајнирано од James Lillis изнесува 75 австралиски долари. Можете да си ги нарачате директно од сајтот на Blank Milk и да уживате во нив додека наздравувате со кригла пиво.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар