Кригла Пиво

Пивски фустан

Кригла Пиво September 15, 2012 Кригла Пиво 1 Comment on Пивски фустан

Пивски фустан

После долго чекање еве го и првиот моден пост на Кригла Пиво. Пивски фустан што ќе ве направи жедни и по пиво и по девојката што го носи. Нели изгледа фантастично?

Пивски фустан

Девојките ќе ги интересира тоа дека е направен од 82% полиестер и 18% ликра. Дизајниран е од James Lillis од Австралија, а може да го нарачате од Black Milk по цена од 99 австралиски долари плус 18 долари за испорака.

Ако некоја девојка си го порача да ни пише веднаш да и направиме фотосесија 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

1 коментар

  1. viki September 15, 2012 во 8:15 pm

    SAKAM!

Додади нов коментар