Кригла Пиво

Пивска табуретка

Пивска табуретка

Имате празна гајба од пиво која со месеци ви стои зафрлена во некој агол? Еве една идеја како да ја искористите и да си направите табуретка за во вашата соба 🙂

Пивска табуретка

Извор: sandmanupcycling.blogspot.co.at

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар