Кригла Пиво

Пивска столна ламба

Пивска столна ламба

Gerrard Paschke смислил одличен начин како да ги искористи отворачите на лименките пиво. Со само една голема лименка, поголем број отворачи, дрвена подлога и добра идеја направил пивска столна ламба. Доколку имате вишок на слободно време, еве ви занимација за празниците. Рециклирањето е кул 🙂

Пивска столна ламба

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар