Кригла Пиво

Пивото е за пиење!

Човеков немал што да прави и зеде ја застрела лименката со пиво. Нас ни дојде многу неубаво. Само сакаме да порачаме дека пивото е за пиење, а за стрелање можел да си најде друг неупотреблив предмет.

Објавено на 11.06.2012

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар