Кригла Пиво

Колку чинеше пиво на Super Bowl 2013?

Во стилот на некои наши портали и ние од една фотографија да си направиме вест. Колку пари беше едно пиво на синоќешниот Super Bowl натпревар? 1 долар повеќе од минатата година!

Колку чинеше пиво на Super Bowl 2013?

Извор: @Paolo_Bandini

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар