Кригла Пиво

Тројца логичари одат во бар…

Веруваме добро познат стрип кај логичарите кој што е поврзан со пиењето пиво во бар, но вреди да го имаме и овде 🙂

Пиво и Логика

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар