Кригла Пиво

Папагал како отворач за пиво

Папагал отвора пивоДенес е петок и можност да ставиме некое порелаксирано постче односно видео. Еве на пример да видиме што прават луѓето кога имаат вишок на слободно време. Освен што ги учат папагалите да зборуваат, ги учат и да отвораат пиво.

Не дека отворањето е брзо и перфектно туку можноста да се фалите дека вашиот папагал ви го отвора пивото е голема. Особено што тоа може да го гледа целиот свет преку YouTube.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар