Кригла Пиво

Ozujsko: Ако си од Хрватска…

Ozujsko: Ако си од Хрватска...

Веруваме дека многумина од Македонија ќе се пронајдат во двете нови реклами на Ожујско пиво. Видео спотовите „Ако си од Хрватска…“ претставуваат неколку интересни ситуации карактеристички за машката популација во оваа држава која на крајот знае кое локално пиво е закон. Погледнете ги!

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар