Кригла Пиво

Отворање на пивска лименка со заби

Отворање на пивска лименка со забиУште едно видео што може да го сместиме во нова категорија „На некои луѓе им е многу досадно“. Сме виделе досега како се отвора пивско шише со заби, но пивска лименка?

Иако е постаро видеово, вреди да се погледне како овај човек ќе ја отвори лименката и ќе си го испие пивото.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар