Кригла Пиво

Отворање на пиво на неконвенционален начин

Се изнагледавме милион начини за отворање на пиво, па редно е да видиме како тоа се прави на неконвенционален начин.

Два клипа, односно два нови начини за отворање на шише пиво во едно видео.

Објавено на 10.06.2012

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар