Кригла Пиво

Отворање на пиво со автомобилски прозорец

Отворање на пиво со автомобилски прозорец

Познато ни е дека не треба да пиеме алкохол додека возиме, но затоа автомобилскиот прозорец во близина може да ни се најде во други случаеви кога немаме отворач со нас. На пример кога го поправаме возилото или кога го переме во дворот.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар