Кригла Пиво

Направи сам: отворачи за пиво од стари алати

Направи сам: отворачи за пиво од стари алати

Веројатно и вие ќе се запрашате зошто некој би го правел ова, но доколку имате вишок слободно време и малку побогата гаража со најразлични алати може ќе сакате да пробате да направите некој од овие отворачи за пиво 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар