Кригла Пиво

Новогодишна реклама на Grolsch

Новогодишна реклама на Grolsch

Grolsch во нивниот препознатлив стил им ја честитаат новата 2013 година на своите потрошувачи. Погледнете ја рекламата и обавезно пуштете ги звучниците.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар