Кригла Пиво

Нова зимска реклама на Coors Light

Нова зимска реклама на Coors Light

Многу, многу подобро отколку скапите реклами со Жан Клод Ван Дам. Сакате да дознаете од каде доаѓа „најосвежувачкото пиво во светот“? Погледнете ја новата реклама на Coors Light сами:

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар