Кригла Пиво

Направи сам: Ѕиден пивски отворач

Направи сам: Ѕиден пивски отворач

Доколку имате малку слободно време можеби ќе сакате да си направите ваков ѕиден отворач за пива со вграден магнет кој ќе ги собира капачињата 🙂

Деталните инструкции се на следниов линк: Buzzfeed.com

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар