Кригла Пиво

Најискрената реклама за пиво

Најискрената реклама за пиво

Ви се здосадија сите тие реклами за пиво кои вртат една иста приказна цело време? Очигледно им се здосадиле и на дечките од „Random At Best“ кои ја направиле најискрената реклама за пиво.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар