Кригла Пиво

Целосна музичка програма на Пивофест 2017

Целосна музичка програма на Пивофест 2017

Организаторите на Пивофест во Прилеп ја објавија целосната музичка програма за годинешното издание која што може да ја погледнете подолу заедно со саатницата по која е предвидено да настапат музичките ѕвезди.


Целосна музичка програма на Пивофест 2017

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар