Кригла Пиво

Музичка кутија од пивски шишиња

Bottle Box

Што се случува кога ќе им дадете на креативци од агенција 2 гајби со пиво за да спремат празнична честитка? Агенцијата е Deardorff, а честитката ја нарекле „Bottle Box“. Погледнете сами!

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар