Кригла Пиво

Меган Фокс за Brahma

Меган Фокс за Brahma

Холивудската ѕвезда Меган Фокс ќе се појави во реклама за бразилското пиво Brahma во пресрет на големиот карневал во Рио. Во продолжение неколку фотографии што се појавија на Интернет кои се направени досега.

Минатата година во рекламата за Brahma се појави и Џенифер Лопез.

Меган Фокс за Brahma

Меган Фокс за Brahma

Меган Фокс за Brahma

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар