Кригла Пиво

Лименка блуз

Кригла Пиво November 17, 2012 Кригла Видео No Comments on Лименка блуз

Лименка блуз

Добро де, далеку е ова од блуз, но девојкиве се обиделе да направат некоја музика на лименките пиво. Сигурно и вас некогаш ви било досадно и сте пробале нешто слично 🙂

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар