Кригла Пиво

Лав пиво: Слава

Лав пиво: Слава

Ретко ставаме балкански реклами за пиво, но еве за затворање на претходната година ја имаме новата реклама за Lav која се вика „Слава“. Бидејќи нашиот менталитет е сличен на луѓето од Србија мислиме дека ќе биде интересно да ја погледнете оваа реклама.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар