Кригла Пиво

Можете ли да скршите пивска чаша пеејќи?

Ја скрши чашата пеејќи?

Можете, можете, ако сте во САД и ако сакаат од вас да направат холивудска ѕвезда. Погледнете како во ова видео.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар