Кригла Пиво

Кога ќе останеш без пари за уште едно пиво…

Што би рекле стари, чувај го пивото како што си ја чуваш девојката 🙂

Кога ќе останеш без пари за пиво...

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар