Кригла Пиво

Како да уништите десетици лименки пиво?

Како најлесно да уништите десетици лименки пиво? Со лошо товарање на сканијата што ги превезува.

Ова е класично непочитување на пивото при неговата припрема за транспорт. Не, не е срамота да пуштите солза-две.

Објавено на 30.05.2012

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

2 коментари

  1. aleksandar July 13, 2012 во 6:08 pm

    so vas prilepcani ne vlegvame vo eu ova ne e (skanijava)tuku e http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=5Su6rQe2EjA

    • Ana July 15, 2012 во 2:12 am

      Prilep ako sakas da znaes e EVROPSKI grad i ti pogresno da ne imas razbrano nesto,so gluposti tropas Ni ti sam ne znaes :)))

Додади нов коментар