Кригла Пиво

Џејмс Бонд во новата реклама на Heineken

Џејмс Бонд во новата реклама на Heineken

Daniel Craig во улогата на Џејмс Бонд се појавува во новата реклама на Heineken, која што го најавува новиот 007 филм, „Spectre“.

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар