Кригла Пиво

Истражување за навиките за пиење на точено пиво во Македонија

Во соработка со Скопска Пивара правиме истражување за навиките за пиење и перцепцијата на точеното пиво во Македонија. Прашалникот нема да ви одземе повеќе од 5 минути за да го одговорите, a податоците ќе бидат употребени за подобрување на маркетинг активностите и понудата:

Ви се допаѓа овој напис? Споделете го!

Автор

Кригла Пиво има за цел да ги обедини љубителите на пиво на едно место во виртуелниот веб простор. Пивото ни е главна инспирација и водилка во уредувањето на сајтов, но тука наоѓаме простор и за музика, спорт, е-маркетинг, блогови и се што мислиме дека е интересно за нашите посетители.

Додади нов коментар